Ponieważ mój zawód jest moją pasją !
Nie jestem kolejnym trenerem z przypadku. To czym zajmuję się w życiu wynika z moich świadomych wyborów.

Każdą współpracę zaczynam od … rozmowy! Podczas naszej rozmowy zadam Ci szereg pytań, które ułatwią Nam dojście do sedna problemu. Nie tylko ja muszę dostrzec ten problem, ale przede wszystkim Ty sam!

Współpracując ze mną wiele osób zmieniło swój wygląd fizyczny, ale nie tylko ciało, bo zmienili przede wszystkim swoje nawyki żywieniowe, poprawili sprawność fizyczną, komfort życia!
Jak sam widzisz po wybranych przemianach moich podopiecznych profesjonalnie podchodzę do każdej osoby. Zmotywuję Cię do działania i zarażę pozytywną energią!

Ta praca daje mi radość i przede wszystkim satysfakcję. Nic nie przyszło samo, od ponad 8 lat stale poszerzam swoją wiedzę i zdobywam nowe doświadczenia w dziedzinie treningu i dietetyki, od 2010 roku również w pracy z innymi  jako trener osobisty, a także trener i dietetyk online. Pewnie już wiesz, że od kilku lat pracuję również jako dietetyk i trener osobisty profesjonalnych sportowców, jeżeli nie, możesz ich zobaczyć w dziale „PODOPIECZNI”.
W dorobku mam także publikacje prasowe na temat diety i suplementacji, jak i występ na scenie kulturystycznej w zawodach (Debiuty 2016).
Na co dzień współpracuję z firmą KAT.WEAR – którą serdecznie polecam!

Nie urodziłem się wysportowanym i silnym facetem – zresztą nikt się taki nie rodzi. Przez pół swojego życia walczyłem z otyłością, nieuleczalnymi zaburzeniami hormonalnymi (hiperprolaktynemią), nieuleczalną chorobą metaboliczną (hiperinsulinemią).
Doskonale wiem, co to znaczy czuć się źle we własnym ciele lub też posiadać ogromne problemy ze zdrowiem. Mi się udało odmienić swoje życie i poprawić stan zdrowia, teraz kolej na Ciebie!

Zobacz proszę, to jestem właśnie ja :

14731099_703351229818096_6497245125454510311_n

Dobrym trenerem nie zostaje się poprzez znajomość techniki ćwiczeń, a przez kompleksowe, personalne podejście do swojego podopiecznego, w każdym aspekcie jego życia. Cały czas rozwijam się, czytam i szkolę po to, aby przekazywać moim podopiecznym najaktualniejszą oraz sprawdzoną wiedzę.
Wszystkie techniki treningowe, patenty dietetyczne oraz ewentualne suplementy wielokrotnie przetestowałem na sobie. Nigdy nie polecam komuś czegoś, czego sam nie doświadczyłem.

Jestem w pełni dyspozycyjny, 7 dni w tygodniu od świtu, aż do zmierzchu. Współpraca ze mną nie kończy się na treningu, tak jak u większości trenerów personalnych…
Przez cały dzień jestem pod telefonem i mailem służąc dobrą pomocą i radą.

Zachęcam Cię do kontaktu!